Petrolan - hurtowa sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego

Hurt Paliw i Oleju Opałowego

Petrolan to zaufany dostawca. Hurt Paliw oraz Oleju Opałowego a także stacje paliw. Znajdziesz nas m.in. w miejscowościach takich jak: Częstochowa, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Wieluń, Pajęczno, Działoszyn oraz Przedbórz.

Rozwijamy się prężnie, aby być jeszcze bliżej Ciebie!

22 lata doświadczeń

Spółka Petrolan wyrosła z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Wtórmex Sp.zo.o., które swoją działalność rozpoczęło w 1991 roku.

Petrolan bazuje więc na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

5

Stacji paliw

11

Cystern transportowych

1 734

Klientów B2B

70 mln+

Litrów paliwa

Olej napędowy Radomsko

PETROLAN TWOJE PALIWA

Dostarczamy każdy rodzaj paliwa

Odbierz sam

Oferta dedykowana firmom, które posiadają uprawnienia koncesyjne i są w posiadaniu własnego środka transportu, umożliwiającego bezpośrednie odbieranie zamówionych produktów prosto z baz paliwowych. Jeżeli chcesz samodzielnie zarządzać swoim transportem i odbierać zamówione paliwo w dogodnym dla siebie czasie i miejscu, ta oferta jest dla Ciebie.

Dlaczego my?

Oto kilka powodów dlaczego współpraca z nami to dobry wybór.

Jakość

Pewne źródła paliwa, pozwalają nam zapewnić najwyższe standardy jakości. Współpracujemy z wiodącymi markami i rafineriami, aby nasi klienci mogli cieszyć się pełną wydajnością swoich pojazdów i maszyn.

Terminowość

Zapewniamy terminowy transport zamówionych paliw. Elastyczny czas pracy to gwarancja krótkiego czasu realizacji zleceń.

Dostępność

Solidna pozycja na rynku, pozwala nam zabezpieczyć odpowiednią ilość paliw dla naszych kontrahentów. Składając zamówienie mają Państwo gwarancję dostępności i realizacji zlecenia.

Doradztwo

Fachowe doradztwo jest zasługą wykwalifikowanej kadry, która służy pomocą na każdym etapie zamówienia. Nasze doświadczenie oraz wiedza merytoryczna daje Państwu poczucie bezpieczeństwa i satysfakcję z realizowanych transakcji.

Cena

Posiadamy konkurencyjne ceny i dopasowane do potrzeb klienta oferty. Codziennie monitorujemy rynek paliw płynnych, aby otrzymali Państwo produkty w najlepszych cenach.

Certyfikaty

Dzięki wieloletniemu prowadzeniu działalności i naszej chęci wyjścia naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza firma posiada wszystkie niezbędne Certyfikaty uzyskane na podstawie spełnienia rygorystycznych norm.

Zobacz co mówią o nas nasi klienci

Opinie

NASZ INSTAGRAM

Zobacz co się aktualnie u nas dzieje

Petrolan bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

Dostarczamy olej napędowy do województw: Łódzkie(Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki), Śląskie (Częstochowa), Świętokrzyskie