Zbiorniki na paliwo dla firm i rolników - PETROLAN
Petrolan - hurtowa sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego

ZBIORNIKI PALIWOWE​

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, szczególnie rolników oraz firm produkcyjnych i transportowych, oferujemy możliwość zakupu lub wynajmu zbiornika na paliwo

Są to dwupłaszczowe zbiorniki o różnych pojemnościach w zależności od potrzeb klienta, w których można magazynować paliwo (za wyjątkiem benzyny) bez specjalnych zezwoleń. Wygoda, a także oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki zastosowaniu zbiorników paliwa jest oczywista. Szczegóły zakupu lub dzierżawy zbiorników u Dyrektora Handlowego.

Poznaj cechy zbiornika
LICZNIK K600

przepływomierz elektroniczny o dokładności 0,5 % do oleju napędowego, opałowego i biopaliw; możliwość kalibracji

POMPA 70 L/MIN

mocna pompa o wydajności 70 litrów na minutę – filtr metalowy z separatorem wody – chroni zawartość zbiornika przed zanieczyszczeniami

PISTOLET AUTOMATYCZNY A60

automatyczny pistolet nalewowy zapewniający przepływ do 70 l/min, z 3-stopniową blokadą otwarcia umożliwiającą tankowanie bez użytkownika

POJEMNOŚCI ZBIORNIKÓW

dysponujemy zbiornikami o pojemnościach 2 500, 3 500, 5 000 oraz 9 000 litrów.

Atuty posiadania zbiorników paliwowych

Oszczędność czasu

Każdy wie, że „czas to pieniądz”. Nie musisz już dojeżdżać do stacji paliw. Oszczędź czas i pieniądze tankując pojazdy na placu przed lub po ich załadunku.

Wyższa ekonomia

Tankując najwyższej jakości paliwa PETROLAN możesz liczyć na lepszą wydajność Twoich pojazdów. Mniej paliwa = więcej kilometrów.

Elastyczność cenowa

Posiadamy ciekawe oferty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Napisz do nas, a nasi doradcy podpowiedzą Ci najlepszą możliwą opcje.

Wygoda

Zamiast nadrabiać kilometrów w dojeździe do stacji, pojazd będzie można zatankować np. na placu zaraz po jego załadunku. To tak, jakbyś miał prywatną stacje paliw na terenie Twojej firmy.

Petrolan bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

Dostarczamy olej napędowy do województw: Łódzkie(Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki), Śląskie (Częstochowa), Świętokrzyskie