O nas - PETROLAN
Petrolan - hurtowa sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego

O nas

Rozwijamy się prężnie, aby być jeszcze bliżej Ciebie!

Spółka Petrolan wyrosła z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Wtórmex Sp.zo.o., które swoją działalność rozpoczęło w 1991 roku.

Zakres pierwotnej działalności Wtórmex-u to obrót złomem stalowym, opałem oraz handel wyrobami hutniczymi. Z biegiem lat firma rozwijała także w innych dziedzinach, poszerzając swoją ofertę także o obrót paliwami płynnymi.

Dziś Wtórmex to największy na lokalnym rynku skup złomu od podmiotów gospodarczych i osób fizycznych, Wydział Obróbki Mechanicznej, a także stacja demontażu pojazdów Skasujauto.pl

22 lata doświadczenia

Petrolan bazuje więc na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

Pewne źródła paliwa, pozwalają nam zapewnić najwyższe standardy jakości. Współpracujemy z wiodącymi markami i rafineriami, aby nasi klienci mogli cieszyć się pełną wydajnością swoich pojazdów i maszyn.

Specjalizujemy się w Hurcie Dzięki wieloletniemu prowadzeniu działalności i naszej chęci wyjścia naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza firma posiada wszystkie niezbędne Certyfikaty uzyskane na podstawie spełnienia rygorystycznych norm.

OFERTA DLA CIEBIE!

Posiadamy konkurencyjne ceny i dopasowane do potrzeb klienta oferty. Codziennie monitorujemy rynek paliw płynnych, aby otrzymali Państwo produkty w najlepszych cenach. Napisz do nas!

Informacja o realizowanej strategii podatkowej spółki PETROLAN Sp. z o.o. Sp.k.

Petrolan bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

Dostarczamy olej napędowy do województw: Łódzkie(Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki), Śląskie (Częstochowa), Świętokrzyskie