Paliwo dla Firm - Benzyna, Olej Napędowy i Opałowy - PETROLAN
Petrolan - hurtowa sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego

Paliwo Dla Firm

Dla klientów biznesowych realizujemy dostawy paliw najwyższej jakości w ilościach hurtowych.

 Działamy zarówno w oparciu o jednorazowe zamówienia, jak i umowy o stałej współpracy na dostawę paliw. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi dostarczając odpowiedni rodzaj paliwa (benzyna, olej napędowy czy opałowy) do maszyn i urządzeń produkcyjnych, środków transportu wewnętrznego czy ogrzewania pomieszczeń produkcyjno-biurowych.

Współpracuj z PETROLAN!

Najwyższa jakość paliw przekłada się na wydajność Twoich pojazdów i maszyn. Zadbaj o ich żywotność i wybierz paliwa PETROLAN. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na jakość, która jest kluczem do sukcesu. Pozyskujemy sprawdzone i certyfikowane paliwa od wiodących europejskich firm oraz rafinerii.

Mniej znaczy więcej!
Paliwo PETROLAN = mniejsze spalanie wyższa wydajność pojazdów + więcej kilometrów.

Zainwestuj w swój czas i nie martw się o tankowanie swoich pojazdów. Stwórz małą stacje paliw na terenie swojego zakładu! Posiadamy w ofercie specjalne zbiorniki na paliwo, dzięki którym kierowca zaoszczędzi czas i paliwo w poszukiwaniu odpowiedniej stacji.

Atuty własnej stacji paliw

Oszczędność czasu

Każdy wie, że „czas to pieniądz”. Nie musisz już dojeżdżać do stacji paliw. Oszczędź czas i pieniądze tankując pojazdy na placu przed lub po ich załadunku.

Wyższa ekonomia

Tankując najwyższej jakości paliwa PETROLAN możesz liczyć na lepszą wydajność Twoich pojazdów. Mniej paliwa = więcej kilometrów.

Elastyczność cenowa

Posiadamy ciekawe oferty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Napisz do nas, a nasi doradcy podpowiedzą Ci najlepszą możliwą opcje.

Wygoda

Zamiast nadrabiać kilometrów w dojeździe do stacji, pojazd będzie można zatankować np. na placu zaraz po jego załadunku. To tak, jakbyś miał prywatną stacje paliw na terenie Twojej firmy.

Petrolan bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

Dostarczamy olej napędowy do województw: Łódzkie(Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki), Śląskie (Częstochowa), Świętokrzyskie