Paliwa dla Rolnictwa - PETROLAN
Petrolan - hurtowa sprzedaż oleju opałowego i oleju napędowego

Paliwo Dla Rolnictwa

Dostarczymy każdy rodzaj paliwa do Twojego gospodarstwa!

Realizujemy dostawy paliw bezpośrednio do gospodarstw rolnych, dzięki temu klient nie musi pokonywać odległości do detalicznej stacji paliw. W ten sposób oszczędza czas i pieniądze, co okazuje się kluczowe w okresach zwiększonej intensywności prac (żniwa, orki).

Zacznij współpracę z PETROLAN

Stwórz małą, prywatną stacje paliw na terenie swojego zakładu. Posiadamy certyfikowane zbiorniki na paliwo, które pozwolą na zwiększoną wydajność w podejmowanych działaniach. Zamówienie można złożyć zarówno jednorazowo, jak i podpisać umowę długoterminową.

Zobacz prosty proces zamówienia zbiornika na paliwo:

Atuty własnej stacji paliw

Oszczędność czasu

Każdy wie, że „czas to pieniądz”. Nie musisz już dojeżdżać do stacji paliw. Oszczędź czas i pieniądze tankując pojazdy na placu przed lub po ich załadunku.

Wyższa ekonomia

Tankując najwyższej jakości paliwa PETROLAN możesz liczyć na lepszą wydajność Twoich pojazdów. Mniej paliwa = więcej kilometrów.

Elastyczność cenowa

Posiadamy ciekawe oferty dostosowane do potrzeb naszych klientów. Napisz do nas, a nasi doradcy podpowiedzą Ci najlepszą możliwą opcje.

Wygoda

Zamiast nadrabiać kilometrów w dojeździe do stacji, pojazd będzie można zatankować np. na placu zaraz po jego załadunku. To tak, jakbyś miał prywatną stacje paliw na terenie Twojej firmy.

Petrolan bazuje na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu firmy Wtórmex, która sprostała wymaganiom Klientów, równocześnie dając poczucie stabilności i rzetelności naszym Kontrahentom pod względem finansowym jak i jakościowym.

Dostarczamy olej napędowy do województw: Łódzkie(Radomsko, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki), Śląskie (Częstochowa), Świętokrzyskie